Taburetter 1 par

Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETTER, 2 st, 1800-talets slut, ek, svarvade ben, sits i sadelgjord, textil klädsel, höjd 44, 48x40

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ojämn stoppning

797430

2020-08-03