Vas av Ulrica Hydman Vallien för Kosta Boda
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), vas, "Open Minds", Kosta Boda, underfång i orange, polykromt bemålad med dekor av ansikte, signerad Kosta Boda Ulrica HV 7540016, vasens höjd 35 cm
Smärre / obetydligt slitage, lös sockel medföljer
797434
2020-08-03