Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UNO ÅHRÉN, "Bern", fällstolar, 2+2, Gemla, 1900-talets första hälft, formgivningsår 1930, sits klädd i galon, sitthöjd 47 cm
Fläckar, smärre skador, bruksslitage
797445
2020-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här