Uno Åhrén stolar

Uno Åhrén stolar
Uno Åhrén stolar
Uno Åhrén stolar
Uno Åhrén stolar
Uno Åhrén stolar
Uno Åhrén stolar
Uno Åhrén stolar
Uno Åhrén stolar
Uno Åhrén stolar
Uno Åhrén stolar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO ÅHRÉN, "Bern", fällstolar, 2+2, Gemla, 1900-talets första hälft, formgivningsår 1930, sits klädd i galon, sitthöjd 47 cm

Fläckar, smärre skador, bruksslitage

797445

2020-07-28