Matservis, England

Matservis, England
Matservis, England
Matservis, England
Matservis, England
Matservis, England
Matservis, England
Matservis, England
Matservis, England
Matservis, England
Matservis, England
Matservis, England
Matservis, England

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVISDELAR, totalt 49 st, från Enoch Wedgwood och British Anchor, England, blåvit dekor, servisdelar "Olde country castles" (13 dlr), bestående av: 7 förrättstallrikar, 2 frukosttallrikar, 4 mattallrikar, samt servisdelar från "Dickens coaching days" (36 dlr), bestående av: 17 mattallrikar, 8 djupa tallrikar, 11 frukosttallrikar

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, mikronagg kan förekomma

797482

2020-08-03