Bänk

Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk

Klubbat för:

6 200 SEK

2 000 SEK

BÄNK, 1960-tal, sannolikt Danmark, teak, rotting, höjd 46, 120x45 cm

Rotting med smärre skador

797502

2020-07-31