Hans Johanson-Norsbo etsning
Valmis
2020-07-29
797508
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
HANS NORSBO (1897-1955): Stilleben, signerad och daterad Hansns Johansson 1938, etsning, 23x25