Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, fanerad i teak, 1900-talets mitt, tre lådor, delvis bemålad, draghandtag i mässing, höjd ca 68, 70x35 cm
Fanerskada, smärre slitage
797514
2020-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här