Byrå teak

Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, fanerad i teak, 1900-talets mitt, tre lådor, delvis bemålad, draghandtag i mässing, höjd ca 68, 70x35 cm

Fanerskada, smärre slitage

797514

2020-07-30