Folke Karlsson olja

Folke Karlsson olja
Folke Karlsson olja
Folke Karlsson olja
Folke Karlsson olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE KARLSSON (1907-1988): Figurkomposition, signerad Folke K,. olja på pannå, ca 50x56 cm

797515

2020-07-30