Bror Hjorth blyertsteckning

Bror Hjorth blyertsteckning
Bror Hjorth blyertsteckning

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BROR HJORTH (1894-1968): Landskapsmotiv, signerad och daterad Bror Hjorth -47, blyerts, 17x19 cm

Zustandsbeschreibung

Med dedikation

797528

2020-07-30