Lisa Larson flicka med duva

Lisa Larson flicka med duva
Lisa Larson flicka med duva
Lisa Larson flicka med duva
Lisa Larson flicka med duva
Lisa Larson flicka med duva
Lisa Larson flicka med duva
Lisa Larson flicka med duva
Lisa Larson flicka med duva
Lisa Larson flicka med duva
Lisa Larson flicka med duva
Lisa Larson flicka med duva
Lisa Larson flicka med duva

Klubbat för:

5 600 SEK

4 000 SEK

LISA LARSON, Flicka med duva (Lisa Larsons dotter), skulptur i stengods, signerad Lisa Larson, GUSTAVSBERGS STUDIO, formgiven 1977, höjd ca 45 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

797532

2020-08-03