Klubbat för:
5 600 SEK
4 000 SEK
LISA LARSON, Flicka med duva (Lisa Larsons dotter), skulptur i stengods, signerad Lisa Larson, GUSTAVSBERGS STUDIO, formgiven 1977, höjd ca 45 cm
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
797532
2020-08-03