Karl-Erik Ekselius soffbord

Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, 1960-tal, soffbord, för JOC, shakermodell, fanerat i teak, höjd ca 56,5, 125x81 cm

Bruksslitage

797533

2020-07-29