Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982), "Narcissus", Gustavsberg, parian, signerad GUSTAVSBERG PARIAN Stig L SWEDEN, höjd ca 20 cm
Smärre märken, mikronagg kan förekomma, avslag på enstaka blomblad
797538
2020-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här