Stig Lindberg "Narcissus" parian

 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg
 Stig Lindberg

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), "Narcissus", Gustavsberg, parian, signerad GUSTAVSBERG PARIAN Stig L SWEDEN, höjd ca 20 cm

Smärre märken, mikronagg kan förekomma, avslag på enstaka blomblad

797538

2020-08-03