Göran Wärff glasskulptur
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
GÖRAN WÄRFF, skulptur, glas, Kosta, signerad Göran Wärff Unik, höjd 30 cm
Kuntoraportti
Inre fotring med nagg
797544
Päivämäärä:
2020-07-29