Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HENRIK WILHELM BENNETTER (1874-1923): Hamnvy med segelskuta, signerad, olja på pannå, ca 14x20 cm
Krakelyrer, pannå med spricka
797548
2020-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här