Henrik Wilhelm Bennetter oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRIK WILHELM BENNETTER (1874-1923): Hamnvy med segelskuta, signerad, olja på pannå, ca 14x20 cm

Krakelyrer, pannå med spricka

797548

2020-07-31