Barbro Andersson monotyper

Barbro Andersson monotyper
Barbro Andersson monotyper
Barbro Andersson monotyper
Barbro Andersson monotyper
Barbro Andersson monotyper
Barbro Andersson monotyper
Barbro Andersson monotyper
Barbro Andersson monotyper

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBRO ANDERSSON (född 1948): (2) "Orkidé Japan", signerad och daterad Barbro Andersson 1998, monotyper, 60x55 cm

En veckad och med fuktskada

797549

2020-07-31