Olle Hjortzberg oljemålning

Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

12 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Stilleben med gula rosor, signerad och daterad Olle Hjortzberg -56, olja på duk, ca 46x37 cm

797555

2020-07-31