Erland Cullberg oljemålning

Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, monogramsignerad CL, olja på duk, ca 81x60 cm

797569

2020-07-30