Mansporträtt oljemålning
2020-07-30
797572
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, påskrift a tergo I Bierdermann?, olja på duk, ca 70x56 cm
Krackeleringar, färgbortfall, tryckskador från ram