Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, påskrift a tergo I Bierdermann?, olja på duk, ca 70x56 cm
Krackeleringar, färgbortfall, tryckskador från ram
797572
2020-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här