Mansporträtt oljemålning

Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, påskrift a tergo I Bierdermann?, olja på duk, ca 70x56 cm

Krackeleringar, färgbortfall, tryckskador från ram

797572

2020-07-30