Knut Hanqvist oljemålning

Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KNUT HANQVIST (1904-1981): Sommarkväll, signerad och daterad K. Hanqvist -41, olja på duk, ca 71x55 cm

Zustandsbeschreibung

Krackeleringar, färgbortfall

797581

2020-07-30