Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KNUT HANQVIST (1904-1981): Sommarkväll, signerad och daterad K. Hanqvist -41, olja på duk, ca 71x55 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar, färgbortfall
797581
2020-07-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner