Silverbestick, modell Chippendale

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

BESTICK, (25 dlr), silver, GAB, 1990-tal, modell Chippendale, bestående av: 8 bordsgsgafflar (18 cm), 8 bordsknivar (20 cm), 8 efterrättsskedar (15 cm), samt såssked (17cm), total vikt exkl. knivar med stålblad ca 670 g

Smärre slitage och repor, enstaka märken , bestickhållare, askar samt kvitto medföljer

797589

2020-08-04