Bord orientaliskt

Bord orientaliskt
Bord orientaliskt
Bord orientaliskt
Bord orientaliskt
Bord orientaliskt
Bord orientaliskt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD, orientaliskt, 1900-talets första hälft, dekor av blomsterslingor i form av pärlemor, höjd ca 52, 38x38 cm

Skador, sprickor, dekorbortfall

797597

2020-07-30