Sockerskålar
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SOCKERSKÅLAR, (2) 1 par, A.G. Dufva, Stockholm, tidigt 1900-tal, nysilver, höjd ca 28 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
797604
Päivämäärä:
2020-08-03