Sockerskålar

Sockerskålar
Sockerskålar
Sockerskålar
Sockerskålar
Sockerskålar
Sockerskålar
Sockerskålar
Sockerskålar
Sockerskålar
Sockerskålar

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SOCKERSKÅLAR, (2) 1 par, A.G. Dufva, Stockholm, tidigt 1900-tal, nysilver, höjd ca 28 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

797604

Päivämäärä:

2020-08-03