Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
RÖRSTRAND,(10) "Ostindia" 7 st kaffekoppar med 8 fat, 1 gräddkanna, 1 kaffekopp, några vvikande,
Enstaka nagg, slitage
797605
2020-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här