Paul Riesser oljemålning

Paul Riesser oljemålning
Paul Riesser oljemålning
Paul Riesser oljemålning
Paul Riesser oljemålning
Paul Riesser oljemålning
Paul Riesser oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAUL RIESSER, motiv med stavar och moln, signerad samt daterad 1986, olja på duk, ca 99x99 cm

797606

2020-08-09