Bordsfotogenlampa
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-talets början, fot i mässing och trä, kupa i opalglas, total höjd ca 53 cm
Glasrörets övre kant möjligen avslipad skada, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
797616
2020-08-03