Gustav Arne tavla

Gustav Arne tavla
Gustav Arne tavla
Gustav Arne tavla
Gustav Arne tavla
Gustav Arne tavla
Gustav Arne tavla

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): kustlandskap, olja på duk, signerad G. Arne, ca 66x64 cm

färgavfall i överkanten

797623

2020-08-04