Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LARS LARSON (Sverige, 1915-1993): "Badande", olja på duk, monogramsignerad L L, på baksidan signerad Lars Larson -80, storlek 63x54 cm
smärre färgbortfall
797625
2020-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här