Spegel konsolbord nyrenässans
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, bemålat och bronserat, dekor i pastellage, spegelns mått ca 169x83, bordets mått höjd 46, 97x34
Ytskador, pastellageskador/ bortfall
797628
2020-07-31