Spegel konsolbord nyrenässans

Spegel konsolbord nyrenässans
Spegel konsolbord nyrenässans
Spegel konsolbord nyrenässans
Spegel konsolbord nyrenässans
Spegel konsolbord nyrenässans
Spegel konsolbord nyrenässans
Spegel konsolbord nyrenässans
Spegel konsolbord nyrenässans

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, bemålat och bronserat, dekor i pastellage, spegelns mått ca 169x83, bordets mått höjd 46, 97x34

Ytskador, pastellageskador/ bortfall

797628

2020-07-31