Ulrika Hydman Vallien litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, numrerad 88/300, färglitografi, ca 51x37 cm

797632

2020-07-30