Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets slut, mässing, kupa i röd glasmassa höjd ca 30 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
797634
2020-07-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner