Månskenslampa

Månskenslampa
Månskenslampa
Månskenslampa
Månskenslampa
Månskenslampa
Månskenslampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets slut, mässing, kupa i röd glasmassa höjd ca 30 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

797634

2020-07-30