Lambert oljemålning

Lambert oljemålning
Lambert oljemålning
Lambert oljemålning
Lambert oljemålning
Lambert oljemålning
Lambert oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

B LAMBERT (1900-tal): Motiv från Lofoten, signerad B Lambert, olja på duk, ca 50x82 cl

797636

2020-07-31