Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, 1920-tal, 4 ljuspunkter, stome i patinerad mässing, oilikformade prismor, mittstången med glashölje, höjd ca 77, största vidd 67 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage, kontakten till sladden borta, en prisma medföljer vid utlämningen

797658

2020-08-03