Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGLAR, 1 par, 18/1900-tal, Louis XV-stil, förgyllda, vardera ca 80x37 cm
Lagningar, foliering m fläckar
797660
2020-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här