Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄGGSPEGEL, rokoko, forgylld, skuren dekor, genombrutet krön, ca 92x41 cm

senare förgyllning o glas, lagningar

797668

2020-07-31