Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VÄGGSPEGEL, rokoko, forgylld, skuren dekor, genombrutet krön, ca 92x41 cm
senare förgyllning o glas, lagningar
797668
2020-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här