Viggo Langer oljemålning

Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIGGO LANGER (Danmark 1860-1942): Kvinna med barn vid stuga, signerad och daterad Viggo Langer 1924, olja på duk, 34x48 cm

797672

2020-07-30