Pastejterrin England

Pastejterrin England
Pastejterrin England
Pastejterrin England
Pastejterrin England
Pastejterrin England
Pastejterrin England
Pastejterrin England
Pastejterrin England
Pastejterrin England
Pastejterrin England

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PASTEJTERRIN, lergods sk caneware, England, 1800-talets första hälft, möjligen Wedgwood, höjd ca 16, längd 27 cm

Smärre sprickor, nagg, locket med enstaka dekorbortfall

797674

2020-07-31