Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ULF GREDER (född 1949), "Bara vi två", färglitografi, signerad Ulf Greder, numrerad 281/360, bladmått ca 39x57 cm
797680
2020-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här