Lars Johansson oljemålning

Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS JOHANSSON (född 1945): Komposition, signerad L Johansson, olja på duk, ca 101x81 cm

797697

2020-07-30