Torsten Thunberg oljemålning

Torsten Thunberg oljemålning
Torsten Thunberg oljemålning
Torsten Thunberg oljemålning
Torsten Thunberg oljemålning
Torsten Thunberg oljemålning
Torsten Thunberg oljemålning
Torsten Thunberg oljemålning
Torsten Thunberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

TORSTEN THUNBERG (1921-1975): Kustbild, signerad Thunberg, olja på duk, ca 38x46 cm

797702

2020-07-30