Maria Boczewska oljemålning

Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Stilleben, signerad Boczewska, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 17x23 cm

797704

2020-07-30