Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets mitt, 2 flyttbara hyllplan, fanér i björk, höjd ca 70 samt 100x25 cm
Mindre fanérskada i ett hörn, bruks och åldersrelaterat slitage
797710
2020-08-04