Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets mitt, 2 flyttbara hyllplan, fanér i björk, höjd ca 70 samt 100x25 cm

Mindre fanérskada i ett hörn, bruks och åldersrelaterat slitage

797710

2020-08-04