Tor Bjurström

Tor Bjurström
Tor Bjurström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Landskapsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 98x62 cm

797720

2020-08-07