Blombord med spaljé
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLOMSTERBORD, med spaljé, rotting med bordsskiva i glas, 1900-talets andra hälft, höjd 40-145, 78x30 cm
Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"
Smärre bruks och åldersrelaterat slitage
797724
2020-08-07