Byarums Bruk Blomsterkruka No. 4
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYARUMS BRUK, "Blomsterkruka No. 4", trädgårdsurna, monogramsignerad samt numrerad BJ 805, daterad 2005,
sandgjuten aluminium, höjd ca 57, diamater 55 cm
Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"
Bruksslitage
797725
2020-08-07