Byarums Bruk Blomsterkruka No. 4

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYARUMS BRUK, "Blomsterkruka No. 4", trädgårdsurna, monogramsignerad samt numrerad BJ 805, daterad 2005,
sandgjuten aluminium, höjd ca 57, diamater 55 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Bruksslitage

797725

2020-08-07