Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, barockstil, 1800-talets slut, 3 lådor, dekorativa handtag och nyckelplåtar i mässing, fanér i valnöt och rot, nyckel finns, höjd ca 90 samt 106x61 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

797740

2020-08-04